W 2017 roku byli z nami m.in:

    
 Aktualności
17.04.2018
Dlaczego warto być na Polagrze Tech? To prezentacja najnowszych osiągnięć technologicznych, nowości rynkowych, czyli jednym słowem najszersza i najbardziej kompleksowa oferta firm spożywczych w jednym miejscu i czasie. W tym roku na terenie MTP zapanuje zapach świeżego pieczywa i ciasta, a zwiedzający będą mogli zobaczyć arcyciekawe pokazy sztuki cukierniczej.

[ więcej ]


13.03.2018
15 marca to dzień Św. Klemensa – patrona całej branży.

[ więcej ]


06.02.2018
5 lutego odbyły się XIV Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas zorganizowane przez Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu. Tłusty czwartek zbliża się wielkimi krokami i z tej właśnie okazji odbywają się mistrzostwa. Wydarzenie wspierają Międzynarodowe Targi Poznańskie, będące fundatorem nagród w postaci specjalnej karty umożliwiającej jednorazowe wejście na targowe wydarzenia dla szerokiej publiczności.

[ więcej ]


Więcej aktualności

POLUBlin BAKEPOL!

Bakepol– smak dobrego pieczywa i doskonałych wyrobów cukierniczych

W dniach od 9 do 12 września odbyła się szósta już edycja Targów Przemysłu Piekarskiego
i Cukierniczego Bakepol, które po raz trzeci zostały zorganizowane w Lublinie. Niniejsze wydarzenie biznesowe zawsze miało charakter stricte profesjonalny, a organizatorzy skupili się i tym razem na dostarczeniu wystawcom konkretnych jakościowo klientów, którzy zorientowani byli na zakup sprzętu do swoich zakładów.

czytaj dalej >>>

[ Wstecz ]

Zobacz również

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact