Aktualności
15.09.2016
Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego Bakepol, odbędą się w terminie 9-12 września przyszłego roku i to będzie pierwsze miejsce, gdzie po raz pierwszy zostaną zaprezentowane klientom trendy i produkty na 2018 rok.

[ więcej ]


08.09.2016
Czy wiesz, że niemal 40% polskich internautów blokuje reklamy w Sieci? Ten wynik świadczy o tym, że odbiorcy zmęczeni są obecnością przekazów reklamowych w swoim życiu – te zazwyczaj drażnią ich i irytują. I choć ponad połowa Internautów doceniła wygodę, jaką dają im spersonalizowane bannery, to tyle samo osób potwierdziło, że obecna postawa marketingowców zniechęca nie tylko do wyświetlanych reklam, ale także do marek.

[ więcej ]


30.08.2016
Kolejna edycja „Lata na targach” przeszła do historii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego dnia tego wydarzenia, w którym w tym roku udział wzięło około 12 tys. osób.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Nowoczesne technologie w służbie smaku!

W latach nieparzystych branża przybywa do Lublina, gdzie w bardzo przyjemnej atmosferze spotykają się przedstawiciele rzemiosła piekarskiego i cukierniczego. Charakterystyczną cechą tego wydarzenia targowego jest jego kameralność, która nie dotyczy jednak zakresu i rozmiarów ekspozycji, ale specyfiki i wyjątkowej integralności oferty wystawienniczej.
To znakomite miejsce, gdzie prezentowane są nowoczesne technologie, nowości targowe, realizowane są pokazy na żywo. Wieloletnie doświadczenia naszych klientów potwierdzają, że warto spotkać się w Lublinie!

Przeczytaj podsumowanie poprzedniej edycji

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO:

bakepol_logo.gif

[ Wstecz ]Zobacz również