Aktualności
31.05.2016
„Lato na Targach” staje się powoli poznańską tradycją. Podobnie jak w latach ubiegłych, zapraszamy wszystkich poznaniaków na prawdziwą plażę w centrum miasta! Startujemy w piątek 24 czerwca!

[ więcej ]


11.05.2016
Tylko w tym roku w plebiscycie Złoty Medal – Wybór Konsumentów internauci oraz zwiedzający oddali ponad 52 000 głosów. Na targach TTM, które odbyły się w trakcie Motor Show, dziennie otrzymywaliśmy aż 250 głosów we wszystkich trwających głosowaniach. W tej chwili rekord wynosi 18 854 głosów, oddanych na najlepszy produkt targów Polagra Premiery. Jednak statystyki pokazują, że może on być wkrótce nieaktualny.

[ więcej ]


10.05.2016
Uwaga! Ogłaszamy autorów zwycięskich projektów na targowe doodle z okazji 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich!

[ więcej ]


Archiwum

Nowoczesne technologie w służbie smaku!

W latach nieparzystych branża przybywa do Lublina, gdzie w bardzo przyjemnej atmosferze spotykają się przedstawiciele rzemiosła piekarskiego i cukierniczego. Charakterystyczną cechą tego wydarzenia targowego jest jego kameralność, która nie dotyczy jednak zakresu i rozmiarów ekspozycji, ale specyfiki i wyjątkowej integralności oferty wystawienniczej.
To znakomite miejsce, gdzie prezentowane są nowoczesne technologie, nowości targowe, realizowane są pokazy na żywo. Wieloletnie doświadczenia naszych klientów potwierdzają, że warto spotkać się w Lublinie!

Przeczytaj podsumowanie poprzedniej edycji

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO:

bakepol_logo.gif

[ Wstecz ]Zobacz również