Aktualności
30.08.2016
Kolejna edycja „Lata na targach” przeszła do historii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego dnia tego wydarzenia, w którym w tym roku udział wzięło około 12 tys. osób.

[ więcej ]


18.08.2016
Zapraszamy już dziś do zaplanowania udziału w targach w roku 2017. Mamy nadzieję, że specjalne interaktywne wydanie Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2017” będzie w tym pomocne. To jedyna taka publikacja a rynku! Można ją przyjemnie czytać na desktopie, tablecie czy komórce. W wydaniu prezentujemy przegląd wszystkich wydarzeń targowych organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie w roku 2017.Piszemy również o polskiej gospodarce oraz nowym programie wspierania start-upów SMART WAY.

[ więcej ]


07.08.2016
Zapraszam do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. Szczególnej państwa uwadze polecamy zaproszenie na konferencję nowego marketingu – GOLDEN MARKETING CONFERENCE, która w tym roku skupi się na zagadnieniach neuromarketingu, innowacyjności i personalizacji. Dla czytelników PMT przewidziany jest specjalny rabat!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Nowoczesne technologie w służbie smaku!

W latach nieparzystych branża przybywa do Lublina, gdzie w bardzo przyjemnej atmosferze spotykają się przedstawiciele rzemiosła piekarskiego i cukierniczego. Charakterystyczną cechą tego wydarzenia targowego jest jego kameralność, która nie dotyczy jednak zakresu i rozmiarów ekspozycji, ale specyfiki i wyjątkowej integralności oferty wystawienniczej.
To znakomite miejsce, gdzie prezentowane są nowoczesne technologie, nowości targowe, realizowane są pokazy na żywo. Wieloletnie doświadczenia naszych klientów potwierdzają, że warto spotkać się w Lublinie!

Przeczytaj podsumowanie poprzedniej edycji

 

ZOBACZ RELACJĘ VIDEO:

bakepol_logo.gif

[ Wstecz ]Zobacz również