ZAPLANUJ SWÓJ POBYT NA TARGACH SKORZYSTAJ Z TARGOWEJ APLIKACJI MOBILNEJ

Dla wygody naszych gości zwiedzających targi przygotowaliśmy „lekką” wersję serwisu newsowego, która została przygotowana z myślą o posiadaczach telefonów komórkowych i tabletów wyposażonych w mobilną przeglądarkę internetową. Dzięki temu rozwiązaniu otrzymujesz dostęp do najnowszych informacji z branży.

„Lekka” wersja dotychczasowej strony internetowej oferuje łatwy dostęp do najważniejszych informacji zamieszczonych w pełnej wersji strony www danych targów. Korzystając z urządzenia mobilnego (smarfonu lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu) można wygodnie wyszukać:

- informacje o wystawcy, jego ofercie i lokalizacji stoiska

- dowolne wydarzenie odbywające się w ramach targów

- najlepsze produkty nagrodzone Złotym Medalem

Strona została uzupełniona o „TECZKĘ” mechanizm, który pozwala użytkownikowi na wybieranie i przechowywanie najważniejszych jego zdaniem informacji takich jak: interesujące wydarzenia w programie targów, dane wystawcy i jego oferta, najlepszy produkt czy też aktualność. Użytkownik w każdej chwili może skasować zawartość teczki lub przesłać ją na dowolny adres e-mail. Na stronie nie zabrakło również przycisków społecznościowych odsyłających na fanpage Targów Poznańskich oraz tych, które umożliwią internautom dzielenie się informacjami prosto z targów na swoich ścianach na Facebooku, czy Twitterze. Każdy z użytkowników będzie również w wygodny sposób skontaktować się z zespołem organizującym targi poprzez zakładkę „Kontakt”.

Zapraszamy do korzystania!  Zaplanuj swój pobyt na targach!

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact