Aktualności
14.06.2017
Spieszymy poinformować, że po raz kolejny targi Bakepol otrzymały patronat Pana dr. Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublina.

[ więcej ]


07.06.2017
Zbliża się okres urlopowy, a targi Bakepol odbędą się na początku września (9-12.09.2017), warto już dziś zarezerwować czas i przyjechać do Lublina. Kamila Adamczyk - Opiekun Zwiedzających zaprasza do kontaktu!

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]


05.06.2017
To w Lublinie pozytywnie migrują słowiańskie zwyczaje piekarskie i cukiernicze, a profesjonalna oferta wystawców wspiera biznes tegoż sektora w tej części Europy. Inspiracje, innowacje oraz atmosfera rozwoju branży, którą wzmaga możliwość otrzymania dodatkowych rabatów na zakup sprzętu i maszyn. Bakepol to targi piekarskie i cukiernicze, które pachną świeżo wypiekanym chlebem - od 9 do 12 września w Lublinie, blisko granicy wschodniej z dogodnym dojazdem.

[ więcej ]


29.05.2017
Postaw na promocję firmy, produktów i marki! MTP zrobią to za Ciebie - wszystko w cenie zgłoszenia! Bez dodatkowych opłat!

[ więcej ]


15.05.2017
Tylko do dziś! Zapytaj o ofertę i załap się na niższe ceny! Nie musisz wstawać od biurka, ani nawet dzwonić!

[ więcej ]


22.04.2017
„Cosmopolitan”, czołowy magazyn kobiecy na świecie, zachęca do wariacji na temat pieczywa. A na targach Bakepol pojawią się nowe, zdrowe mieszanki piekarskie i cukiernicze. Z kolei maszyny oraz urządzenia, które będzie można zobaczyć w trakcie pracy na ekspozycji w Lublinie sprawią, że praca w piekarni czy cukierni będzie nie tylko łatwiejsza, ale dostosowana do potrzeb rynku.

[ więcej ]