Aktualności
03.08.2017
Z radością przyjęliśmy wiadomość, że po raz kolejny targi Bakepol otrzymały patronat Pana Sławomira Sosnowskiego - Marszałka Województwa Lubelskiego.

[ więcej ]


13.07.2017
Zapraszamy do odwiedzenia przestrzeni specjalnej organizowane przez firme HERT - Strefy Specjalnej

[ więcej ]


11.07.2017
Specjalna strefa, gdzie dzięki współpracy z Master Martini udało się zgromadzić fantastycznych cukierników, pasjonatów i mistrzów, którzy wirtuozerią, kunsztem oraz doskonałym rzemiosłem zaczarują czekoladę w monoporcje, nowoczesne desery, antygrawitacyjne torty 3D, a praliny w ich wykonaniu sprawią, że zwiedzający targi Bakepol, będą obezwładniać smakiem swoich klientów, niczym Juliette Binoche w kultowym filmie „Czekolada”.

[ więcej ]


06.07.2017
Niezmiennie z miłości do chleba, który niesie wartości odżywcze i najlepsze emocje.

[ więcej ]


14.06.2017
Spieszymy poinformować, że po raz kolejny targi Bakepol otrzymały patronat Pana dr. Krzysztofa Żuka - Prezydenta Miasta Lublina.

[ więcej ]


07.06.2017
Zbliża się okres urlopowy, a targi Bakepol odbędą się na początku września (9-12.09.2017), warto już dziś zarezerwować czas i przyjechać do Lublina. Kamila Adamczyk - Opiekun Zwiedzających zaprasza do kontaktu!

[ więcej ]


06.06.2017
7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

[ więcej ]


05.06.2017
Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

[ więcej ]