W 2017 roku byli z nami m.in:

    
 Aktualności
25.09.2018
Targi Polagra Tech już w tym tygodniu! Wydarzenie rozpoczyna się w niedzielę, 30 września - Dniem Piekarza i Cukiernika. Zapoznaj się z programem wydarzeń odbywających się na Polagrze Tech oraz na targach komplementarnych mających miejsce w tym samym czasie.

[ więcej ]


24.09.2018
Najnowsze rozwiązania technologiczne, dodatki do żywności, które podniosą walory smakowe i estetyczne wypieków oraz pokazy cukiernicze realizowane przez znanych i cenionych na rynku rzemieślników – takich atrakcji możemy spodziewać się w przestrzeniach Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach obchodów Dnia Piekarza i Cukiernika, który będzie mieć miejsce w niedzielę, 30 września.

[ więcej ]


24.09.2018
Jak z lukru i karmelu wyczarować piękną dekorację ciasteczek na baby shower, chrzest czy pierwsze urodziny dziecka? Jak nadać kształt warkocza weselnym i komunijnym bochnom chleba? W arkana sztuki cukierniczej i piekarskiej wprowadzą nas cieszący się uznaniem w branży rzemieślnicy w czasie Forum Piekarskiego i Cukierniczego - jedynego w swoim rodzaju spotkania piekarzy i cukierników.

[ więcej ]


Więcej aktualności

Bakepol– smak dobrego pieczywa i doskonałych wyrobów cukierniczych

Najbliższa edycja: 12-14.09.2019, Kraków

Najbliższa edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2019 roku w nowej lokalizacji - siódma edycja wydarzenia będzie mieć miejsce w Krakowie.

Bez zmian pozostanie charakter wydarzenia - od początku ściśle profesjonalny. Tak jak przy okazji poprzednich edycji organizatorzy skupią się i tym razem na przyciągnięciu na stoiska wystawców szerokiego grona potencjalnych klientów i partnerów biznesowych, którzy będą zorientowani na zakup nowych rozwiązań technologicznych do swoich zakładów.

Targi BAKEPOL to przede wszystkim wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji towaru w piekarniach, cukierniach, lodziarniach. Te niezmiernie technologicznie targi dopełnia oferta dodatków i komponentów, służących do wytwarzania żywności w zakładach produkcyjnych.

Podsumowanie edycji targów BAKEPOL 2017 >>>

[ Wstecz ]
Zobacz również

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact