Aktualności
12.12.2018
Wigilijne spotkanie branży piekarskiej odbyło się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w poniedziałek, 10 grudnia.

[ więcej ]


05.12.2018
Tradycyjnie zapraszamy na wigilijne spotkanie branży piekarskiej, jakie odbędzie się na terenie MTP.

[ więcej ]


30.11.2018
30 listopada przypadają imieniny Andrzeja, które tradycyjnie obchodzimy również jako wieczór wróżb i zabaw. To również okazja do posmakowania tradycyjnych przysmaków andrzejkowych. O jakich pysznościach warto pomyśleć przed dzisiejszym wieczorem?

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Najbliższa edycja: 12-14.09.2019, Kraków

Najbliższa edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2019 roku w nowej lokalizacji - siódma edycja wydarzenia będzie mieć miejsce w Krakowie.

Bez zmian pozostanie charakter wydarzenia - od początku ściśle profesjonalny. Tak jak przy okazji poprzednich edycji targi przeznaczone będą dla szerokiego grona profesjonalistów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, którzy są zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi dla swoich przedsiębiorstw.

Targi BAKEPOL to przede wszystkim wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji towaru w piekarniach, cukierniach, lodziarniach. Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o wyposażenie dla kawiarni i barów śniadaniowych. Te niezmiernie technologicznie targi dopełnia oferta dodatków i komponentów, służących do wytwarzania żywności w zakładach produkcyjnych.

Podsumowanie edycji targów BAKEPOL 2017 >>>

[ Wstecz ]
Zobacz również
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact