Są już z nami:
    
 Aktualności
14.06.2019
Już można kupić bilet na Bakepol! Kup taniej on-line!

[ więcej ]


12.06.2019
Prezentacje szkoleniowe z Mistrzem!

[ więcej ]


07.06.2019
Na Facebooku Pana Bogdana Smolorza czytam: "Kiedy dzisiaj w pracowni bezglutenowej zajęty byłem przygotowaniami, namnażałem bakterie do bezglutenowych zakwasów, wspominałem początki sprzed lat, setki prób mniej lub bardziej udanym..."

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Najbliższa edycja: 12-14.09.2019, Kraków

Najbliższa edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2019 roku w nowej lokalizacji - siódma edycja wydarzenia będzie mieć miejsce w Krakowie.

Bez zmian pozostanie charakter wydarzenia - od początku ściśle profesjonalny. Tak jak przy okazji poprzednich edycji targi przeznaczone będą dla szerokiego grona profesjonalistów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, którzy są zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi dla swoich przedsiębiorstw.

Targi BAKEPOL to przede wszystkim wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji towaru w piekarniach, cukierniach, lodziarniach. Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o wyposażenie dla kawiarni i barów śniadaniowych. Te niezmiernie technologicznie targi dopełnia oferta dodatków i komponentów, służących do wytwarzania żywności w zakładach produkcyjnych.

Podsumowanie edycji targów BAKEPOL 2017 >>>

[ Wstecz ]
Zobacz również