Są już z nami:
    
 Aktualności
14.02.2019
14 lutego świętujemy podwójnie. Tego dnia obchodzimy Walentynki, ale również Światowy Dzień Słodyczy.

[ więcej ]


24.01.2019
Spragnieni chrupiących inspiracji z branży?

[ więcej ]


23.01.2019
O tym, jak będzie się rozwijać branża technologii piekarskich i cukierniczych oraz czego profesjonalni zwiedzający poszukują na targach, rozmawiamy z Łukaszem Żmudzińskim, młodszym menedżerem ds. jakości produktów świeżych w Jeronimo Martins Polska. Zapraszamy do lektury wywiadu!

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Najbliższa edycja: 12-14.09.2019, Kraków

Najbliższa edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2019 roku w nowej lokalizacji - siódma edycja wydarzenia będzie mieć miejsce w Krakowie.

Bez zmian pozostanie charakter wydarzenia - od początku ściśle profesjonalny. Tak jak przy okazji poprzednich edycji targi przeznaczone będą dla szerokiego grona profesjonalistów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, którzy są zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi dla swoich przedsiębiorstw.

Targi BAKEPOL to przede wszystkim wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji towaru w piekarniach, cukierniach, lodziarniach. Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o wyposażenie dla kawiarni i barów śniadaniowych. Te niezmiernie technologicznie targi dopełnia oferta dodatków i komponentów, służących do wytwarzania żywności w zakładach produkcyjnych.

Podsumowanie edycji targów BAKEPOL 2017 >>>

[ Wstecz ]
Zobacz również