Są już z nami:
    
 Aktualności
01.03.2019
Jan Vinckier na wyhodowanym w Stadninie Kunowo koniu Qantas wygrał licznie obsadzony konkurs średniej rundy na Cavaliadzie w Krakowie. Konkurs odbył się pod patronatem targów Bakepol.

[ więcej ]


25.02.2019
Od dziś pan Piotr Paszczak może z dumą nosić tytuł XV Mistrza Poznania w jedzeniu pączków.

[ więcej ]


21.02.2019
Czyli konkurs hippiczny CAVALIADA Kraków z nagrodą targów BAKEPOL

[ więcej ]


Więcej aktualności

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Najbliższa edycja: 12-14.09.2019, Kraków

Najbliższa edycja Targów Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL odbędzie się w dniach od 12 do 14 września 2019 roku w nowej lokalizacji - siódma edycja wydarzenia będzie mieć miejsce w Krakowie.

Bez zmian pozostanie charakter wydarzenia - od początku ściśle profesjonalny. Tak jak przy okazji poprzednich edycji targi przeznaczone będą dla szerokiego grona profesjonalistów branży piekarskiej, cukierniczej i lodziarskiej, którzy są zainteresowani najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi dla swoich przedsiębiorstw.

Targi BAKEPOL to przede wszystkim wystawa maszyn i urządzeń do produkcji oraz ekspozycji towaru w piekarniach, cukierniach, lodziarniach. Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o wyposażenie dla kawiarni i barów śniadaniowych. Te niezmiernie technologicznie targi dopełnia oferta dodatków i komponentów, służących do wytwarzania żywności w zakładach produkcyjnych.

Podsumowanie edycji targów BAKEPOL 2017 >>>

[ Wstecz ]
Zobacz również