Dlaczego warto wziąć udział w targach cukierniczych?

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

Prezentacja najnowszej oferty i rozwiązań technologicznych, fantastyczna biznesowa atmosfera i szansa na wzmocnienie pozycji rynkowej – tak można najkrócej scharakteryzować Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL. Ich siódma edycja odbędzie się w dniach 12-14 września 2019 roku w Krakowie.

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL zadebiutują w Krakowie. Do tej pory przez wiele lat odbywały się w Lublinie, a jeszcze wcześniej w Kielcach. Jednak po dogłębnym przeanalizowaniu aktualnej sytuacji w branży oraz po skonsultowaniu najbardziej dogodnej lokalizacji z ekspertami sektora piekarsko-cukierniczego organizatorzy zdecydowali się przenieść wydarzenie do Krakowa.

- Kraków to jedno z polskich miast najsilniej kojarzących się z wyśmienitym piekarnictwem i cukiernictwem – mówi Joanna Jasińska, dyrektorka targów BAKEPOL. – Będąc w Krakowie, właściwie na każdym kroku spotykamy piekarnie i cukiernie mogące pochwalić się wysokiej jakości produktami. Tę wysoką jakość pragniemy również widzieć jako nieodłączną część targów BAKEPOL. M.in. dlatego, po konsultacji z ekspertami branży i ze stale współpracującymi z nami firmami postanowiliśmy siódmą edycję wydarzenia zrealizować w tym właśnie mieście.

img_7307.jpg

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem poniższych urządzeń, maszyn, produktów to idealne miejsce na stoisko targowe i zdobycie klientów. Jeśli natomiast jesteś piekarzem, cukiernikiem, to tu właśnie znajdziesz najlepszy asortyment do Twojego zakładu.

W ofercie m.in.:

krajalnica do chleba, maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece piekarnicze, piece cukiernicze, wyposażenie piekarni, maszyna do chleba, urządzenia piekarnicze, wyposażenie cukierni, akcesoria cukiernicze, maszyna do lodów, mieszarka do chleba, przyrządy cukiernicze, maszyny piekarskie, przesiewacz do mąki piekarnia, dzielarki do bułek, miesiarka do chleba, robot do wyrabiania ciasta, piec obrotowy piekarniczy, sprzęt do cukierni, maszyna do lodów włoskich, piec cyklotermiczny, krajalnice do chleba przemysłowe, garownia piekarnicza, linie do chleba, ubijaczka cukiernicza, mikser cukierniczy, maszyna do ciastek, krajalnica do ciasta, zagniatarka do ciasta, pączki z maszyny do pieczenia chleba, dzieża do chleba, komora fermentacyjna, dodatki do żywności, barwniki spożywcze, błonnik, konserwanty do żywności, maszyny do konfekcjonowania, dodatki funkcjonalne do żywności, naturalne barwniki do żywności, mieszanki clean label i inne.

Targi BAKEPOL to:

  • 3 dni spotkań biznesowych i profesjonalnych pokazów, gdzie specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami;
  • okazja do przetestowania najnowszych maszyn i urządzeń oraz degustacji gotowych wyrobów;
  • możliwość zobaczenia „na żywo” całych linii technologicznych, jak również spróbowania wytwarzanych na miejscu produktów;
  • profesjonalni zwiedzający poszukujący konkretnych rozwiązań dla swoich zakładów produkcyjnych.

Przedstawiciele zakładów piekarskich, zakładów cukierniczych i zakładów piekarsko-cukierniczych stanowili wśród zwiedzających ponad 80%, a dystrybutorzy i producenci maszyn dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego oraz dystrybutorzy i producenci dodatków piekarniczych i cukierniczych prawie 10%.

logo_bakepol_2018_pl_en-01.png

12 – 14.09.2019

KRAKÓW

adres: ul. Galicyjska 9, 31-586 Kraków

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact