Dlaczego warto wziąć udział w targach cukierniczych?

Targi Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego BAKEPOL

organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to wyjątkowe expo o najlepszym potencjale kontraktacyjnym. Targi piekarskie, targi cukiernicze i targi lodziarskie, czyli najbardziej sweet expozycja w Polsce południowo-wschodniej. Lubelska lokalizacja ułatwia przedstawicielom zakładów piekarskich, zakładów cukierniczych i zakładów piekarsko-cukierniczych z tego rejonu kraju zapoznanie się z szerokim zakresem najnowszych technologii. Ważne, że łatwiejszy jest też dostęp do targów w Lublinie dla klientów zza wschodniej granicy. Targi 2017 dedykowane całej branży piekarskiej i cukierniczej właśnie w Lublinie!

img_7307.jpg

Jeśli jesteś producentem lub dystrybutorem poniższych urządzeń, maszyn, produktów to idealne miejsce na stoisko targowe i zdobycie klientów. Jeśli natomiast jesteś piekarzem, cukiernikiem, to tu właśnie znajdziesz najlepszy asortyment do Twojego zakładu.

W ofercie m.in.:

krajalnica do chleba, maszyny piekarnicze, maszyny cukiernicze, piece piekarnicze, piece cukiernicze, wyposażenie piekarni, maszyna do chleba, urządzenia piekarnicze, wyposażenie cukierni, akcesoria cukiernicze, maszyna do lodów, mieszarka do chleba, przyrządy cukiernicze, maszyny piekarskie, przesiewacz do mąki piekarnia, dzielarki do bułek, miesiarka do chleba, robot do wyrabiania ciasta, piec obrotowy piekarniczy, sprzęt do cukierni, maszyna do lodów włoskich, piec cyklotermiczny, krajalnice do chleba przemysłowe, garownia piekarnicza, linie do chleba, ubijaczka cukiernicza, mikser cukierniczy, maszyna do ciastek, krajalnica do ciasta, zagniatarka do ciasta, pączki z maszyny do pieczenia chleba, dzieża do chleba, komora fermentacyjna, dodatki do żywności, barwniki spożywcze, błonnik, konserwanty do żywności, maszyny do konfekcjonowania, dodatki funkcjonalne do żywności, naturalne barwniki do żywności, mieszanki clean label i inne.

Targi BAKEPOL to:

  • 4 dni spotkań biznesowych i profesjonalnych pokazów, gdzie specjaliści dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami;
  • okazja do przetestowania najnowszych maszyn i urządzeń oraz degustacji gotowych wyrobów;
  • możliwość zobaczenia „na żywo” całych linii technologicznych, jak również spróbowania wytwarzanych na miejscu produktów;
  • profesjonalni zwiedzający poszukujący konkretnych rozwiązań dla swoich zakładów produkcyjnych.

Przedstawiciele zakładów piekarskich, zakładów cukierniczych i zakładów piekarsko-cukierniczych stanowili wśród zwiedzających ponad 80%, a dystrybutorzy i producenci maszyn dla przemysłu piekarniczego i cukierniczego oraz dystrybutorzy i producenci dodatków piekarniczych i cukierniczych prawie 10%.

screenshot_13.jpg screenshot_14.jpg[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact