Zasady wejścia dla szkół

Grupy szkolne - zasady wejścia dla grup szkolnych

Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z zasadami zwiedzania targów BAKEPOL 2017 w terminie 12.09.2017 przez grupy szkolne.

Dnia 12.09.2017 r. (WTOREK) dla uczestników zorganizowanych i zgłoszonych grup szkolnych cena biletu wynosi 6zł/os (także dla opiekuna grupy) – bilet jednorazowy
Cena biletu wstępu na targi dla niezgłoszonych lub niezaakceptowanych grup szkolnych wynosi 30zł/os – bilet jednorazowy.

Trasa zwiedzania Targów jest dowolna.

Wstęp na teren targów Bakepol dnia 12.09.2017 r. mają wyłącznie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych profilowanych na kierunku:
kształcenie w zawodzie cukiernik, piekarz, technologa żywienia, technolog produkcji.

W dniach 09-11.09.2017 r. ekspozycja targów Bakepol nie jest dostępna dla grup szkolnych.

Jak zgłosić grupę szkolną?

Wejście grupy szkolnej na targi możliwy jest jedynie po dokonaniu wcześniejszego zgłoszenia przesyłając formularz zgłoszeniowy (wydrukowany, poprawnie wypełniony, a następnie zeskanowany i przesłany mailem) na adres: szkoly.bakepol@mtp.pl najpóźniej do dnia 20 sierpnia 2016 bądź do wyczerpania limitu miejsc.

Telefoniczne zgłoszenia/rezerwacje miejsc dla grup szkolnych nie będą honorowane.

Prosimy o staranne wypełnienie listy (podając: nazwę szkoły, kierunek/profil kształcenia, klasę, proponowaną godzinę przyjazdu, imiona i nazwiska uczniów i opiekunów, a także numerów legitymacji szkolnych), a także zaakceptowanie regulaminu i zasad zwiedzania targów. Podpisanie listy uczestników przez dyrektora szkoły lub jego zastępcę jest obowiązkowe.

Formularze zgłoszeniowe, na których nie zostanie zaakceptowany regulamin oraz zasady zwiedzania targów, bądź pola obowiązkowe nie zostaną wypełnione zostaną automatycznie odrzucone.

MTP drogą mailową potwierdzą przyjęcie zgłoszenia.

Uczestników Grup Szkolnych (uczniowie i nauczyciele) obowiązuje kategoryczny zakaz spożywania alkoholu na terenie Targów Lublin, w tym także degustacji produktów alkoholowych na stoiskach wystawców.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY >>>

[ Wstecz ]
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact