Aktualności
19.05.2020
Z niepokojem obserwujemy, że w przededniu ponownego otwarcia targów po epidemii COVID-19 wznowiły działania firmy wyłudzające wpłaty od wystawców.

[ więcej ]


01.04.2020
W ramach niniejszej ekspozycji prezentowane są maszyny, urządzenia, komponenty i dodatki stosowane w branży cukierniczej i piekarskiej. Zainteresowani współpracą? Zapraszamy do kontaktu!

[ więcej ]


02.12.2019
Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom szybkie rozwiązywanie sporów dotyczących własności intelektualnej – IP Friendly

[ więcej ]


24.09.2019
Branże piekarska, cukiernicza i lodziarska spotkały się w dniach 12-14 września w Krakowie na targach Bakepol. W wydarzeniu udział wzięli profesjonaliści z kraju oraz zagranicy. Ekspozycje utworzyło 120 firm, a w organizację stref pokazowych, szkoleń, debat i konkursu „Master Baker 2019 –Bakepol” zaangażowane były dziesiątki ekspertów oraz miłośników dobrych wypieków.

[ więcej ]


16.09.2019
Targi Bakepol w Krakowie - to były trzy dni z najsmaczniejszymi wypiekami. Na targach pojawili się nie tylko profesjonalni piekarze i cukiernicy oraz szefowie zakładów piekarskich czy cukierniczych, ale również miłośnicy, pasjonaci dobrego chleba, którzy amatorsko, ale na najwyższym poziomie wypiekają pyszne pieczywo.

[ więcej ]


14.09.2019
Trzy dni na Bakepol wypełnione smakowitymi spotkaniami.

[ więcej ]


13.09.2019
Taki właśnie jest Michał Doroszkiewicz, który jeszcze tylko jutro w Krakowie będzie prezentował cukierniczą sztukę!

[ więcej ]