Konkurs MASTER BAKER 2019 smacznie i na bogato

Zapraszamy - konkurs jest i dla domowych piekarzy, amatorów, dla gospodyń domowych... i zawodowych piekarzy - dla wszystkich którzy umieją upiec chleb. Pamiętajcie, nie ma obaw- amatorzy nie konkurują z profesjonalistami to dwie osobne grupy! Pula nagród jest imponująca!

Najwyższy czas pokazać, że praca piekarza jest równie widowiskowa, piękna i pociągająca, jak cukiernika i kucharza! Już niedługo, we wrześniu, będziemy mogli się o tym przekonać podczas konkursu dla piekarzy profesjonalistów oraz pasjonatów domowego i rzemieślniczego pieczywa. Od 1 lipca przyjmowane są zgłoszenia! należy je wysyłać na adres: KonkursMasterBaker@gmail.com

Konkurs jest otwarty dla wszystkich profesjonalnych piekarzy, a także amatorów wypieku domowego i rzemieślniczego pieczywa. Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji drogą korespondencyjną, oraz części finałowej, która odbędzie się na targach BAKEPOL w dniach 12-13 września 2019 r. w Krakowie.
Spośród zgłoszonych do eliminacji prac fotograficznych Jurorzy wybiorą 6 najlepszych – po 3 wśród zawodowych piekarzy i amatorów.
Nagrodą główną jest tytuł „MASTER BAKER 2019 - BAKEPOL”, a także nagroda rzeczowa. Za drugie i trzecie miejsca przewidziane są dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Każdy z Uczestników eliminacji konkursu otrzyma potwierdzenie udziału w konkursie, a także nagrodę w postaci akcesoriów przydatnych dla piekarzy. Zapraszam do udziału i do zapoznania się z zasadami konkursu.

Patronat medialny i wsparcie

Patronat medialny objął portal Mistrz Branży i czasopismo Mistrz Branży.

Wsparcie w przygotowaniu eliminacji konkursu udzieliła facebookowa grupa „Domowy Piekarz”.

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/T5DJ5
Regulamin: https://tiny.pl/t57p5
Pula nagród: https://tiny.pl/t57pp

plansza_z_logotypami_mniejsza_z_ekooaza.

Wstecz